en-us-Vranovský jarmok láka v piatok a sobotu na kulinárske špeciality

10/13/2019

Vranov nad Topľou 2. októbra - Už dvadsiatyôsmykrát sa uskutoční tradičný Vranovský jarmok. V dňoch 4. a 5. októbra privíta mesto Vranov nad Topľou všetkých milovníkov jarmokov, dobrej kuchyne, zaujímavého programu vo svojich uliciach. Čaká vás viac ako 140 predajcov, ktorí vo svojich predajných stánkoch ponúknu svoje tovary.

Súčasťou jarmoku bude aj III. ročník Kuchyne našich priateľov, ktorá sa uskutočni v piatok 4. októbra pred Domom kultúry vo Vranove. Vo svojich stánkoch kuchári zo 6 družobných miest a Vranova ponúknu typické jedlá zo svojich regiónov. Návštevníci si budú môcť zakúpiť kupóny v hodnote 1 euro a za tie potom dostanú ochutnávkovú porciu.

K dobrej nálade prispejú z pódia vystúpenia pred Domom kultúry v podaní hudobníkov ako GM Birds, prešovskí Mloci či skupina Hrdza. Program sa začne o 16.00 h a potrvá až do 20.00 h.

Ak nemáte v prvý októbrový víkend program, príďte aj s rodinou na tradičný Vranovský jarmok. Neoľutujete.

Galériu fotografií z minulého ročníka podujatia nájdete na: https://www.vranov.sk/Aktuality-a-oznamy/Udialo-sa/XXVII-Vranovsky-jarmok-a-Kuchyna-nasich-priatelov/

Autor: I. Kňazovický