Bicyklom na Havaj

18.08.2022

Cyklojazdou, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 1. septembra na trase Medzilaborce - Roškovce - Bystrá - Havaj - Medzilaborce chceme širokej verejnosti ukázať, že rozvoj cykloturistiky v tomto regióne má zmysel s ohľadom na nádhernú prírodu, výnimočné pamiatky, ale aj ľudí, ktorí tú zachovávajú tradície. Ide o nesúťažnú cyklojazdu bez spoločného štartu, ktorá je určená pre cyklistov nad 18 rokov. Počet účastníkov je obmedzený na 20.

Štartovať sa bude v Medzilaborciach. Dĺžka trasy predstavuje spolu cca 34 kilometrov s prevýšením 466 metrov, vedie po cestných komunikáciách a nespevnených cestách. Pre každého registrovaného účastníka je pripravené občerstvenie a medaila. Súčasťou podujatia bude aj tombola so zaujímavými cyklistickými cenami. Na cyklojazdu si odporúčame vziať crossový alebo trekový bicykel.

Dobrovoľné štartovné na podporu cykloturistiky je 3 €. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom nižšie zverejneného formulára do 30.8.2022. 

Registrácia Medzilaborce (od 8:00 - 8:30 h) - Múzeum moderného umenia Andyho Warhola, pri fontáne. Po registrácii nás čaká individuálny nástup na trasu: Medzilaborce - Roškovce - Bystrá - Havaj - Medzilaborce. 

Na cyklojazdu sa môžete prihlásiť prostredníctvom nižšie uvedeného formulára do 30.8.2022. 

Podmienky účasti na podujatí a všetky ďalšie potrebné informácie nájdete v dokumente Informácie pre účastníkov Cyklojazdy Medzilaborce. Odoslaním registračného formulára súhlasíte s podmienkami účasti na podujatí, spracovaním osobných údajov pre účely registrácie na podujatí Cyklojazda Medzilaborce a spracovaním fotodokumentácie z uvedeného podujatia na marketingové účely.

UPOZORNENIE: Vaša registrácia je úplná až po prijatí potvrdzujúceho e-mailu zo strany organizátora. V prípade, že ho po registrácii neobdržíte, kontaktujte nás prostredníctvom emailu riaditel@hornyzemplin.sk alebo na čísle +421 905 147 101. 

Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.