Biokúpalisko v rekreačnej oblasti Sninské rybníky

Rekreačná oblasť Sninské rybníky s kúpaliskom sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, obklopená je Vihorlatskými vrchmi, turisticky obľúbeným Sninským kameňom a Morským okom. V okolí sú pešie chodníky i cyklotrasy.

Bazén je rozdelený na tri hĺbkové pásma, s priestorom pre najmenšie deti, časť pre neplavcov a plavecká časť. Okolo bazéna sú trávnaté plochy na oddych a množstvo stromov.

K dispozícii je detské ihrisko, exteriérové fitness zariadenie, volejbalové ihriská, tenisové a multifunkčné ihrisko, stolnotenisové stoly, nafukovací futbal, maxišach, stolný futbal a ruské kolky. Pred vstupom do lokality rekreačnej oblasti je workoutové ihrisko, ktoré sa nachádza priamo pri cyklochodníku. Do bazéna vedú šmykľavky i tobogan. V detskej časti sa nachádza vodná hojdačka.

Návštevníci majú k dispozícii i stravovacie a ubytovacie služby - bufety a sociálne zariadenia, uzamykateľné skrinky a samozrejme ležadlá.

Otváracie hodiny kúpaliska:

Jún 9:00 h - 19:00 h

Júl 9:00 h - 20:00 h

August 9:00 h - 18:00 h

Krytá plaváreň v Snine je tiež k dispozícii s vodným svetom, wellness areálom, toboganom i gastroprevádzkou. Nachádza sa v blízkosti centra mesta.

Otváracie hodiny pre vodný svet:

Pondelok: Zatvorené

Utorok - Piatok: 14:00 - 21:00

Sobota - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Otváracie hodiny pre Wellness:

Pondelok: Zatvorené

Utorok - Piatok: 15:00 - 21:00

Sobota - Nedeľa: 9:00 - 21:00