Aktuality


Humenné 20. septembra - Turistické informačné centrum (TIC) Humenné nájdete od septembra na novom mieste. Z priestorov na Staničnej ulici ho presťahovali do budovy Mestského kultúrneho strediska v centre mesta.

Medzilaborce 12. septembra - Do prihraničného mesta Medzilaborce mieria bojové tanky a lietadlá. Už túto sobotu (14.9.) sa tam v rámci podujatia Karpaty 1944 predstavia v ukážkach pozemných a vzdušných bojov.

Vechec 11. septembra - Majstrovstvá okresu vo varení bryndzových halušiek, ktoré sa chystajú v obci Vechec vo Vranovskom okrese v sobotu (14.9.), budú spojené so stretnutím motoriek a štvorkoliek. Súčasťou podujatia situovaného v areáli tamojšej základnej školy bude aj zaujímavý kultúrny program. Prihlásených je spolu 16 družstiev.

Malá Domaša 20. augusta - Aj napriek tomu, že v kalendári ešte stále pozorovať názov letného mesiaca, opadané lístie i chladnejšie večery už naznačujú príchod ďalšieho ročného obdobia. Jeseň je, čo sa týka farebnosti, jedným z tých najkrajších. Na hornom Zemplíne je tiež bohatá na podujatia. Vybrať si možno z pestrej škály, a to od folklóru, cez...

Kvakovce 6. augusta - Loď Bohemia začala brázdiť vody Domaše. Verejnosť na výletné plavidlo čakala 26 rokov. Jazdí denne v pravidelných intervaloch. Počas plavby trvajúcej približne hodinu a pol sa cestujúci dozvedia zaujímavé informácie o tejto nádrži aj z hľadiska histórie. Prístavisko sa nachádza v rekreačnej oblasti Dobrá na ulici Ku prístavu.