Na stiahnutie

Horný Zemplín - relax, šport, zdravie

Interaktívna mapa

Interaktívna mapa

Cyklotrasy

Štúdia cyklotrás regiónu Horný Zemplín a Horný Šariš

Počasie

S podporou

Travel in Slovakia – Good Idea
Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja S

Domov > Úvod > AktualityVeľká letná turistická súťaž - Objavujeme Prešovský kraj

Veľká letná turistická súťaž - Objavujeme Prešovský kraj PREŠOV (28. máj) - Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severovýchod Slovenska na základe pozitívnych ohlasov z minulého roka bude aj v tomto roku v spolupráci s Prešovským samosprávnym krajom podporovať cestovný ruch rôznymi aktivitami.

KOCR Severovýchod Slovenska si pre letnú sezónu pripravila podporné aktivity ako je foto a video súťaž Dovolenka v Prešovskom kraji a 4 víkendové Cyklopátrania, ktoré sa uskutočnia v letných mesiacoch. Základným pilierom letných aktivít KOCR bude veľká letná turistická súťaž s názvom: „OBJAVUJEME PREŠOVSKÝ KRAJ“.

Cieľom veľkej letnej turistickej súťaže OBJAVUJEME PREŠOVSKÝ KRAJ je podpora domáceho cestovného ruchu s prepojením na kreatívnu ekonomiku - remeselníkov v kraji. Súťaž nie je vekovo ani národnostne obmedzená.  Zapojiť do súťaže sa môže ktokoľvek, kto navštívi čo najviac z vyše 222 kontrolných bodov. Nájdete tu prírodné, kultúrne a historické atraktivity, ale aj konkrétnych remeselníkov a ich kreatívne dielne. Súťažiaci, ktorý získa najviac bodov za návštevu týchto atraktivít a z fotiek seba na týchto kontrolných bodoch zavesených na Facebookovom profile Severovýchod Slovenska vyhráva. Každý kontrolný bod bude mať svoju bodovú hodnotu, ktorá sa pri použití bicykla automaticky zdvojnásobí. 

Súťaž bude trvať od 15. júna do 15. septembra 2014 a vyhodnotenie prebehne na oslavách svetového dňa cestovného ruchu.

Zoznam kontrolných bodov ako aj presné pravidlá budú dostupné na našej stránke už čoskoro.

Informácie o veľkej letnej súťaži a všetkých aktivitách našej organizácie  zameraných na podporu domáceho cestovného ruchu budeme prezentovať na billboardoch, informačných letákoch, plagátoch a článkoch v regionálnej tlači počas celého leta.


Tešíme sa na Vaše zážitky a Vašu účasť v letnej súťaži!!!


Podmienky a zoznam kontrolných bodov súťaže Objavujeme Prešovský kraj
Odporúčame


Členovia